Orka Forum
Orka Forum
  SSS SSS  Forum Araması   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

ENTEGRE EDİLMİŞ FİŞ DÜZELTME

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
mmsahin View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Puanlar: 33
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mmsahin Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: ENTEGRE EDİLMİŞ FİŞ DÜZELTME
    Gönderildi: 10.03.2018 saat 10:04
BYO modülünden entegre edilmiş Zirai Ürün Makbuz kayıtlarını fiş ekranında düzeltme şansımız varmı.. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.. Teşekkürler...
Başa dön
ismailyardim View Drop Down
Uzman Üye
Uzman Üye

Puanlar: 155
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ismailyardim Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 10.03.2018 saat 13:36
Bu konu hakkında bizde muzdaribiz. Lütfen entegre edilmiş fişlere müdahale seçeneğini serbest bırakınız. İsteyen kilitli bıraksın isteyen serbest. Özellikle Büro yönetiminden entegre edilen kayıtlara müdahale edebilmemizi sağlarsanız çok memnun oluruz.
Başa dön
Doğan YILMAZ View Drop Down
YÖNETİCİLER
YÖNETİCİLER

Puanlar: 258
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Doğan YILMAZ Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 10.03.2018 saat 14:59
Sayın mmşahin,İsmail yardım,

Eğer kayıtlara müdahale istiyorsanız demek ki kaynak hatalıdır. Yani yeterli tanımlama yapılmamıştır. Orka Modülleri arasındaki Entegre işlemi bir bütündür ve birbirine bağlıdır.  Düzeltme bağı keser. Bu daha anlaşılmaz hataya sebep olur. Bundan dolayı entegreye müdahale edilmez. Her türlü işlem kaynakta halledilmelidir. 
Başa dön
usishi View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Puanlar: 5
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı usishi Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 15.03.2018 saat 13:14
Doğan bey, büro yönetiminden smm makbuzu keserken kredi kartı ile tahsilatını yaptığımız makbuzlara entegrasyon sonrası fiş kaydın içine girip kredi kartı tutarını eklemek şeklinde yapıyordum. şu an düzeltme işlemi yapılamıyor. makbuzu keserken kredi kartı tahsilat tutarını yazacak bölümüde bulamadım. fişte düzeltme yapmadan kaynakta nasıl çözebilirim.
Başa dön
ihsan View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Puanlar: 15
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ihsan Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 15.03.2018 saat 15:25
Orjinalinden gönderildi Doğan YILMAZ Doğan YILMAZ yazdı:

Sayın mmşahin,İsmail yardım,

Eğer kayıtlara müdahale istiyorsanız demek ki kaynak hatalıdır. Yani yeterli tanımlama yapılmamıştır. Orka Modülleri arasındaki Entegre işlemi bir bütündür ve birbirine bağlıdır.  Düzeltme bağı keser. Bu daha anlaşılmaz hataya sebep olur. Bundan dolayı entegreye müdahale edilmez. Her türlü işlem kaynakta halledilmelidir. 

500 tl lik muhasebe alacağının 100 tl si kredi kartı ile 400 tl si nakit olursa bunun kaydını büro yönetiminde nasıl yapacaksınız?
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri View Drop Down

Bu sayfa 0,016 saniyede yüklenmiştir.