Orka Forum
Orka Forum
  SSS SSS  Forum Araması   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

ORKA DOS SGK EBİLDİRGE V2 SARI KİLİT SORUNU

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
Esra Yıldırım View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Puanlar: 2
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Esra Yıldırım Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: ORKA DOS SGK EBİLDİRGE V2 SARI KİLİT SORUNU
    Gönderildi: 07.03.2018 saat 21:50
İYİ GÜNLER DİLERİM

BİZ OFİSTE XP TABANLI ORKA DOS KULLANIYORUZ 5 ADET TERMİNAL VAR 4 ADET TERMİNAL 
BU YENİ ÇIKAN SGK EBİLDİRGE V2 Yİ ELLE MANUEL DOLDURMAK KAYDIYLA UYUM SAĞLADI

AMA BENİM KULLANDIĞIM TERMİNAL UYUM SAĞLAMADI EBİLİDRGE V2 YE KADAR GELİYOR ŞİFRELERİ YAZIYORUM AMA AÇMIYOR BÜTÜN GÜVENLİK AYARLARINI SIFIRLADIM DEĞİŞTİRDİM YİNEDE OLMADI
SGK NIN DİĞER TÜM LİNLKERİNE BAĞLANIYOR AMA EBİLDİRGE V2 Yİ  ELLE MANUELOLARAK DOLDURSAMDA İÇERİYE GİRMEME İZİN VERMİYOR ESKİ SGK TAHAKKUKLARINI SİSTEMDEN ÇEKEMİYORUM ANCAK BAŞAKA BİR ARKADAŞIN BİLGİSYARINI AÇMAM GEREKİYORKİ SİTEMDEN ÇEKEBİLİYİM

BİRDE ŞU VAR BAĞLANAN BİLGİSYARLAR EBİLDİRGE V2 YE GELDİĞİNDE KULLANICI KODU YAZAN KISIMDAKİ DİKDÖRTGEN BOŞLUK ÇIKINTILI BENİMKİ BAĞLANDIĞINDA SİMETRİK HEPSİ AYNI HİZADA NİYE BÖYLE ANLAMADIM BİRDE EN ALTTA SARI BİR KİLİT VAR NE YAPTIYSAM YOK EDEMEDİMGÜVENLİK AYARLARIYLA ÇOK UĞRAŞTIM OLMADI  DİĞERLERİNDE O KİLİT YOK
ORKA TEKNİK SERVİSİDE TAM ANLAYAMADI BU SORUNU YAŞAYAN VARMIII ÇÖZÜMÜ BİLEN

Başa dön
Fatih View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Puanlar: 25
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Fatih Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 11.03.2018 saat 00:42
Sistem özellikleriniz kaldıryorsa Win7 32 bit işletim sistemi kurulumu yaptırın
Gensoft Bilgi Teknolojileri ve Eğitim Hizmetleri / ANKARA
0[533]266 65 15
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri View Drop Down

Bu sayfa 0,031 saniyede yüklenmiştir.