Orka Forum
Orka Forum
  SSS SSS  Forum Araması   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

<< ORKA SQL DEFTER BEYAN >>

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 4>
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
Rahmi İnevi View Drop Down
ORKA DESTEK
ORKA DESTEK
Orka Yazılım Geliştirici

Durum: Çevrimdışı
Puanlar: 721
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Rahmi İnevi Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: << ORKA SQL DEFTER BEYAN >>
    Gönderildi: 06.03.2018 saat 12:12
Sayın Kullanıcılarımız,

Orka SQL Defter Beyan Programıyla ilgili "http://online-yardim.orka.com.tr/defterbeyan/defterbeyan.pdf" adresinden eğitim kitapcığımıza ulaşabilirsiniz.

Düzenleyen Rahmi İnevi - 28.05.2018 saat 12:10
Başa dön
RavenDark View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Puanlar: 3
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı RavenDark Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 10.03.2018 saat 21:29
Merhaba
Serbest Meslek Defteri giderlerimizi evrak kayıttan yazarken cari seçilmesine imkan verilmiyor.
Defter beyan programına girince cari seçilmemiş hataları çıkıyor bunları tek tek cari açmak zorundayız sanırım değilmi?

Başa dön
ORKA DESTEK
ORKA DESTEK
Orka Yazılım Geliştirici

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Rahmi İnevi Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 12.03.2018 saat 08:18
Orjinalinden gönderildi RavenDark RavenDark yazdı:

Merhaba
Serbest Meslek Defteri giderlerimizi evrak kayıttan yazarken cari seçilmesine imkan verilmiyor.
Defter beyan programına girince cari seçilmemiş hataları çıkıyor bunları tek tek cari açmak zorundayız sanırım değilmi?

Sayın Kullanıcımız,
Yeni Evrak ekranında; "*" düğmesine basıp CARI KOD/CARI ADI alanlarını kullanabilirsiniz.

Başa dön
mkasap View Drop Down
Uzman Üye
Uzman Üye

Puanlar: 259
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mkasap Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 12.03.2018 saat 10:05
Selamlar,
Ocak ayı kayıtlarını defter beyanla gönderdik. Başlığı takip edemediğim için soruyorum. GİB'de ki verileri ORKA'ya aktarabiliyor muyuz ?
mehmetkasap.com.tr
Başa dön
ORKA DESTEK
ORKA DESTEK
Orka Yazılım Geliştirici

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Rahmi İnevi Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 12.03.2018 saat 10:13
Orjinalinden gönderildi mkasap mkasap yazdı:

Selamlar,
Ocak ayı kayıtlarını defter beyanla gönderdik. Başlığı takip edemediğim için soruyorum. GİB'de ki verileri ORKA'ya aktarabiliyor muyuz ?

Sayın mkasap,
Manuel olarak gönderilmiş kayıtların aktarımı yapılmamaktadır.

Başa dön
ATAKAN View Drop Down
Üye
Üye

Puanlar: 80
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı ATAKAN Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 13.03.2018 saat 10:24
ocak ayı evraklarımı defter beyan sistemine gönderdim fakat ücret bordosunu defter beyan sisteminde gelir tarafına kayıt ediyor ve tutarlar sıfır gelir nasıl çözebiliriz 
Başa dön
ORKA DESTEK
ORKA DESTEK
Orka Yazılım Geliştirici

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Rahmi İnevi Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 13.03.2018 saat 10:43
Orjinalinden gönderildi ATAKAN ATAKAN yazdı:

ocak ayı evraklarımı defter beyan sistemine gönderdim fakat ücret bordosunu defter beyan sisteminde gelir tarafına kayıt ediyor ve tutarlar sıfır gelir nasıl çözebiliriz 

Sayın ATAKAN,

İlgili kayıtları siliniz, Gönderilmedi olarak işaretleyip, Tekrardan gönderim yapacağız.
Birazdan konuyla ilgili Güncelleme yayımlayacağız.

Başa dön
usishi View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Puanlar: 5
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı usishi Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 13.03.2018 saat 15:20
smm makbuzlarında kredi kartlı tahsilatlarımıza veriyi düzeltme şeklinde giriyordum. şu an makbuz entegre edildi düzeltilemez uyarısı alıyorum.  kredi kartı tahsilatlarımızı smm makbuzuna nasıl ekleyebiliriz.

Başa dön
usishi View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı usishi Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 13.03.2018 saat 17:56
ayrıca vergi dairesi bilgiside gerekiyor defter beyan sistemi için. noterler birliğinden veri aktarırken vergi dairesi bilgisi gelmiyor. bir güncelleme mi gerekiyor?
Başa dön
ORKA DESTEK
ORKA DESTEK
Orka Yazılım Geliştirici

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Rahmi İnevi Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 13.03.2018 saat 17:58
Orjinalinden gönderildi usishi usishi yazdı:

ayrıca vergi dairesi bilgiside gerekiyor defter beyan sistemi için. noterler birliğinden veri aktarırken vergi dairesi bilgisi gelmiyor. bir güncelleme mi gerekiyor?

Sayın usishi,

Noterlerden Sorgulama yapıldığında Vergi Daire bilgisi mevcut değil.

Başa dön
usishi View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı usishi Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 13.03.2018 saat 18:03
luca ve mikroda vergi dairesi bilgisi geliyor. aynı yerden veri çekmiyor mu orka..
Başa dön
Altuğ AKSU View Drop Down
ORKA DESTEK
ORKA DESTEK

Puanlar: 276
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Altuğ AKSU Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 14.03.2018 saat 08:45
Sayın Orka SQL Kullanıcılarımız,

Defter Beyan Sistemi hakkında eğitim kitapçığına aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Düzenleyen Altuğ AKSU - 14.03.2018 saat 08:49
Çalışmalarınızda Başarılar Dilerim.
Başa dön
RavenDark View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı RavenDark Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 15.03.2018 saat 12:04
Defter Beyan kayıtlarımızı hatasız tamamladık gönderirken defter beyan kısmına girerken "Kullanıcı Tipi Bilgisi Alınamadı" Hatası ile karşılaşıyoruz nasıl çözebiliriz?
Başa dön
ORKA DESTEK
ORKA DESTEK
Orka Yazılım Geliştirici

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Rahmi İnevi Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 15.03.2018 saat 12:06
Orjinalinden gönderildi RavenDark RavenDark yazdı:

Defter Beyan kayıtlarımızı hatasız tamamladık gönderirken defter beyan kısmına girerken "Kullanıcı Tipi Bilgisi Alınamadı" Hatası ile karşılaşıyoruz nasıl çözebiliriz?
Sayın RavenDark,

Lisans numaranızı profilinize tanımlayınız, Konuyla ilgili iletişim sağlayacağız.

Başa dön
hemirza View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hemirza Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 16.03.2018 saat 11:51
Merhabalar,

Mükellefin kendi şifresi ile Orka SQL' de Defter Beyan gönderimi yapılıyormu ? Mükellefin API_KEY ve API_SECRET bölümünü bulamadım Büro Yonetiminde. 

Teşekkürler, 
Başa dön
ORKA DESTEK
ORKA DESTEK
Orka Yazılım Geliştirici

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Rahmi İnevi Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 16.03.2018 saat 11:54
Orjinalinden gönderildi hemirza hemirza yazdı:

Merhabalar,

Mükellefin kendi şifresi ile Orka SQL' de Defter Beyan gönderimi yapılıyormu ? Mükellefin API_KEY ve API_SECRET bölümünü bulamadım Büro Yonetiminde. 

Teşekkürler, 

Sayın hemirza,

SMMM üzerinden gönderim yapabilmekteyiz, Firmanın üzerinden gönderim daha sonra ki süreçte eklenecektir.

Başa dön
f.kadas View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Puanlar: 4
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı f.kadas Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 16.03.2018 saat 17:12
merhabalar
defter beyan gönderiminde yetki bulunamadı hatası alıyorum
yardımcı olurmusunuz

Başa dön
Mehmet kızıltaş View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Puanlar: 1
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Mehmet kızıltaş Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 18.03.2018 saat 15:23
Merhaba arkadaşlar Orka Sgl den defter beyan gönderirken "Jwt doğrulanamadı" Hatası alıyorum neden olabilir acaba?
Başa dön
ORKA DESTEK
ORKA DESTEK
Orka Yazılım Geliştirici

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Rahmi İnevi Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 19.03.2018 saat 08:02
Orjinalinden gönderildi f.kadas f.kadas yazdı:

merhabalar
defter beyan gönderiminde yetki bulunamadı hatası alıyorum
yardımcı olurmusunuz

Sayın Kullanıcımızla Cuma günü yapılan görüşmede konu çözümlendi, API Key bilgileri hatalı girilmişti.

Başa dön
ORKA DESTEK
ORKA DESTEK
Orka Yazılım Geliştirici

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Rahmi İnevi Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 19.03.2018 saat 08:03
Orjinalinden gönderildi Mehmet kızıltaş Mehmet kızıltaş yazdı:

Merhaba arkadaşlar Orka Sgl den defter beyan gönderirken "Jwt doğrulanamadı" Hatası alıyorum neden olabilir acaba?

Sayın KIZILTAŞ,

JWT Kullanıcı bilgisi geçersiz olduğunda dönmektedir, API KEY bilginizi kontrol ediniz.

Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 4>
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri View Drop Down

Bu sayfa 0,032 saniyede yüklenmiştir.